Teenused

Manuaalne füsioteraapia on meditsiini valdkond, mille eesmärgiks on inimese tugiliikumisaparaadi (lihased, liigesed, sidemed jne.) haigusseisundite ennetus ning olemasolevatest traumadest taastumine.

Teraapia käigus viivad meie füsioterapeudid läbi järgmisi etappe, mis on efektiivsed ja ohutud kliendile

  • Olemasoleva probleemiga tutvumine;
  • Ortopeediline või neuroloogiline testimine. Terapeut teostab spetsiifilisi teste, et vastavalt kaebustele valida parim ravistrateegia;
  • Pehmete kudede, lülisamba või muude struktuuride manipuleerimine, nõelravi, kinesioteipimine, harjutuste õpetamine, rühi korrigeerimine;
  • Korduv testimine. Näiteks enne teraapiat patsient ei saa valutult kummarduda ettepoole. Teraapiajärgselt on patsient reeglina võimeline seda tegema.
Inimkeha on keerulise ehitusega koosnedes luudest, lihastestest, närvidest, liigestest ja paljust muust. Me usume, et teraapia käigus on võimalik inimest efektiivselt aidata, mõjutades erinevaid kudesid ning kombineerides mitmeid meetodeid.
Ortopeediline manuaalteraapia on teraapiavorm, mille eesmärk on manuaalselt (terapeudi käte abil) teostada muutusi tugiliikumisaparaadis.