Aleksei Pintšuk

Füsioteraapiaga olen aktiivselt tegelenud alates 2012. aastast.

Vabal ajal naudin matkamist ja jooksmist.

Jana Belova

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia erialat. Pärast õpingute lõpetamist asusin tööle Tartu Ülikooli Kliinikumi statsionaarse õendusabi osakonda, jätkates tööd massöörina Profysio Manuaalteraapia Kliinikus. Kvaliteetse teenuste osutamiseks omandasin praktikat füsioterapeudina PERH’i Hiiu haiglas ja Promelauks OÜ rehabilitatsiooni- ja taastusravikeskuses.

Sport ja meditsiin on minu elu lahutamatu osa.  Olen väga aktiivne inimene, tegelesin võrkpalliga 5 aastat, käin jõusaalis ning sõidan jalgrattaga. Tean, et positiivne energia kaasneb spordiga!

Ilona Jagur (Penkova)

Massaazi nii teoreetilist, kui praktilist väljaõpet olen läbinud Eesti Masaazi ja Teraapiakoolis 2016. aastal, lisaks sellele olen igapäevaselt ennast arenenud praktilisest poolest. Samuti omandasin Rahvusvahelise CIDESCO Erakosmeetikakoolis kosmeetiku haridust.
Oman 4 aastat töökogemust esteetiliste kosmeetiku erialas.
Tegelesin varasemalt karatega 11 aastat, millest viimased aastad olin treeneri abiline.

Aleksei Smirnov

Olen lõpetanud massaažikooli 2014. aastal. Oman antud valdkonnas kliinilist praktikat ning olen töötanud Spa salongides aastaid. Läbinud täiendavad kursused kvalifikatsiooni tõstmiseks (spordimassaaž, aroomiteraapia, laavakivimassaaž, kinesioloogia). Pidevalt täiendan ennast uue erialase kirjandusega.

Helen Pallo

Olen lõpetanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli massööri erialal ja massaažitetapeudi täiendõppe. Olen eelnevalt töötanud Benita kodu rehabilitatsiooni osakonnas ning ka Spa salongis. Lisaks olen keskendunud enesetäiendamisele erinevate massaažitehnikate osas, sh spordimassaaž, müofastsiaalne lähenemine ja kinesioteipimine. Pakun klientidele vajaduspõhist massaaži parimal võimalikul moel aidates kaasa tema häirunud funktsioonide taastumisele ning tervise toetamisele.

Meeldib aega veeta looduses. Soovin suunata oma energia inimeste aitamiseks ning anda oma panuse, et oleks rohkem rõõmsamaid ja tervemaid inimesi.

Daria Narõškina (lapseootepuhkus)

Lõpetasin Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõpe (cum laude) 2015. aastal. Füsioteraapiaga hakkasin tegelema alates 2012. aastast. Regulaarselt täiendan ennast erialaste koolituste ja kirjanduse lugemisega. Pikaajaline kogemus Eesti noorte ja naiste jalgpalli koondistega. Rõõmu pakub töötada aktiivsete noorte, täiskasvanute inimeste ja spordiharrastajatega. Leian, et probleemi põhjuse leidmine ning aktiivne koostöö füsioterapeudi ja kliendi vahel on erilise tähtsusega probleemide lahendamisel.

Liigu edasi põhisisu juurde

Tallinn Lasnamäe

Veeda suvi muretult

Meil on Sulle midagi erilist!

Kasuta sooduskoodi MINUSUVI2023 terapeutilise või spordimassaaži broneerimisel, et nautida seda 5.-EUR soodsamalt. Kehtib kuni 31.07.2023. Ei kehti Stebby piletidega.