Eva Kram

Lõpetasin Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala 2012. aastal. Pärast seda kolisin Londonisse, kus omandasin magistrikraadi University College of London’is. Olen spetsialiseerunud esinejate, eelkõige tantsijate taastusravile.

Natalia Šemenjova

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2010. aastal füsioteraapia erialal. Pärast õpingute lõpetamist asusin tööle Tartu Ülikooli Kliinikumi laste ja noorukite arendus- ja taastusravi keskusesse. Käesoleval hetkel töötan peamiselt täiskasvanutega. Oman füsioterapeudina rohkem kui 10 aastat töökogemust. Enda teadmiste ja vilumuste täiendamiseks olen läbinud erinevaid koolitusi Eestis ja välismaal. Koostöös Fitwithkid-ga viin läbi koolitusi äsja saanud ja tulevastele lapsevanematele imiku arenguetappide kohta. Vabal ajal naudin perega koosviibimist ja lugemist.

Aleksei Pintšuk

Füsioteraapiaga olen aktiivselt tegelenud alates 2012. aastast.

Vabal ajal naudin matkamist ja jooksmist.

Aleksei Pintšuk

Füsioteraapiaga olen aktiivselt tegelenud alates 2012. aastast.

Vabal ajal naudin matkamist ja jooksmist.

Daria Narõškina (vanemapuhkusel)

Lõpetasin Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõpe (cum laude) 2015. aastal. Füsioteraapiaga hakkasin tegelema alates 2012. aastast. Regulaarselt täiendan ennast erialaste koolituste ja kirjanduse lugemisega. Pikaajaline kogemus Eesti noorte ja naiste jalgpalli koondistega. Rõõmu pakub töötada aktiivsete noorte, täiskasvanute inimeste ja spordiharrastajatega. Leian, et probleemi põhjuse leidmine ning aktiivne koostöö füsioterapeudi ja kliendi vahel on erilise tähtsusega probleemide lahendamisel.

Liigu edasi põhisisu juurde

Stecco täiskasvanutele

Fastsia on sidekude, mis katab lihaseid ja närve ning selle jäikus põhjustab valu ja pinget.
Loe rohkem

Kuidas Stecco meetod töötab?

Stecco meetod algab põhjaliku kliendi hindamisega, mille käigus terapeut tuvastab fastsiasüsteemi probleemid. Seejärel manipuleerib ta keha kindlaid punkte, vabastades pingeid ja parandades verevoolu ning närvifunktsiooni. See protsess aitab leevendada valu ja taastada liikumisvabadust.

Milliste probleemidega võib otsida abi?

  • Krooniline valu: alaselja- ja kaelavalu
  • Liigese valu: põlved, küünarnukid, õlad, puusad
  • Lõualiigese düsfunktsioonid ja valud
  • Peavalud, pearinglus, rõhuv tunne peas/silmades
  • Närvide pitsumissündroomid: karpaalkanali sündroom, diskopaatia (diski degeneratsioon), jne.
  • Ülekoormusvigastused: tendinopaatiad (kõõluse põletikud), epikondüliit (tennisisti küünarliiges), bursiit (limapauna põletik), jne
  • Traumade järgsed seisundid: hüppeliigese distorsioonid (hüppeliigese välja väänamine), luumurru järgne taastumine
  • Postoperatiivsed seisundid ja kaebused :liikuvuspiiratus, armkoe jäikus ja sügelemine, jne
  • Traumade ennetus: harrastus- ja tippsportlased, sundasendites töötajad, jne.
  • Siseorganite düsfunktsioonid: inkontinentsus (uriinipidamatus), kroonilised põiepõletikud, refluks (kõrvetised), kopsupõletiku järgne taastusravi jne.
  • Igapäevane ebamugavustunne: Istuvast eluviisist tingitud pinged.