Liigu edasi põhisisu juurde

Kinkekaart

Ideaalne kingitus oma sõbrale või lähedasele.

Kinkekaarti on võimalik osta nii kindla teenusena, kui ka soovitavas raha väärtuses. Kinkekaardil olev summa võimaldab Teil soetada kõik Profysio pakutavad teenused.

Võimalik valida meie teenuste vahel:

Kinkekaardi ostmine on lihtne, kirjuta meile e-postile aadressil info@profysio.ee. Valmis kinkekaart saadetakse Teie e-posti aadressile pärast tellimuse eest tasumist ning seejärel saate selle ise välja printida. Soovi korral saate kinkekaardile meie salongi ise järgi tulla. Tasuda on võimalik ülekandega või kohapeal sularahas. Kinkekaardi kehtivusaeg on 3 kuud.


Registreeri vastuvõtule

  • Linn*
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Oleme avatud! Мы открыты! We are open!

Lugupeetud klient! Terviseamet on andnud meile ametliku loa erapraksises töötamiseks. Meil on olemas kõik kaitse- ja desinfitseerimisvahendid. Ootame teid teraapiale. Püsige terved

Уважаемый клиент! Департамент здоровья выдал нам официальное разрешение для продолжения частной практики. У нас есть все средства защиты и дезинфекции. Ждём вас на терапии. Оставайтесь здоровы!

Dear client! Estonian Health Board has given us a permission to work. We have all necessary personal protective equipment and disinfectants. We are waiting for you at our offices. Stay healthy!